اینجا ...

شروع آینده موفق شغلی شماست

افزایش مهارت های تخصصی

0
دوره آموزشی
0
صفر تا صد آموزش کیک
0
هنرجو
0
ساعت آموزش

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

سوالات متداول

آموزش ها بصورت فیلم ضبط شده با توضیحات کامل هست که در محیط استودیو و کیفیت بالا ضبط شده اند.

بعد از پرداخت مبلغ دوره، شما به صفحه دانلود هدایت خواهید شد و میتوانید به آموزش دسترسی داشته باشید.

با استفاده از شماره تماس و رمز یکبار مصرف وارد سایت شده و در بخش دانلودها میتونید به دوره خریداری شده دسترسی داشته باشید.

لینکها دائمی هست و شما در هر ساعت از شبانه روز میتونید فیلم های آموزشی رو نگاه کنید.

پکیج آموزش کیک سازی مناسب افراد مبتدی حتی بدون هیچ پیش نیازی هست. شما در این دوره پخت کیک، فرم دهی خامه، برش، فیلینگ، روکش کیک با انواع مواد، پایه گذاری کیک های چند طبقه و دکور مقدماتی رو آموزش میبینید.

تمامی دوره های آموزشی ما دارای پشتیبانی و رفع اشکال دائمی هستند که از طریق واتساپ و بصورت اختصاصی برای هر هنرجو انجام میشه.

در صورت تسلط کامل به موارد آموزشی پکیج کیک سازی پایه برای اجرای دکورهای حرفه ای میتونید از دوره های دکور خامه، فوندانت پایه و فوندانت پیشرفته استفاده کنید. دوره های تاپرسازی و استاکو هم نیاز به پیش زمینه خاصی نداره و میتونید از صفر تا صد آموزش ببینید.

هر کدوم از انواع آموزشها مزیت خاص خودشون رو دارند ولی ما تونستیم با توضیحات کامل و پشتیبانی دائمی، تجربه متفاوتی از آموزش غیرحضوری رو ارائه دادیم.

بله تعداد زیادی از هنرجویانی که حتی مقدمات و اصول اولیه رو بلد نبودند تونستند با استفاده از دوره های آموزشی ما کسب و کار خونگی خودشون رو راه اندازی کنند. در هر بخش از راه اندازی کسب و کار خودتون میتونید رو مشاوره ما حساب کنید.